בתים רבים בעולם כולו נשבים בטעמם של כוסות הקפה המופקות באמצעות מכונות הקפה. זהו למעשה הטעם המושך מיליארדי לקוחות אל בתי הקפה השונים ברחבי העולם המניפים רווחים נאים במיוחד אודות למכונות קפה מקצועיות שברשותם אשר עוזרות להם להפיק את הקפה האיכותי והטעים ביותר המושך כמות לקוחות עצומה לכל בית קפה.

את הטעם הטעים והנהדר של הקפה המופק באמצעות מכונות אספרסו מקצועיות ניתן כיום להכניס אל הבית עם כניסתן אל השוק של מכונות אספרסו ביתיות מקצועיות ואמינות במיוחד המאפשרות להפיק את אותו קפה האהוב והמוכר לנו מבתי הקפה, ועכשיו גם בבית בקלות ובפשטות המאפשרים הכנת כוסות קפה טעימות בין רגע.

מכונות אספרסו מעוצבות

מכונות אספרסו ביתיות לא מאפשרות רק להכין כוסות קפה טעימות אלה גם מתאימות אל העיצוב הבייתי. מכונות הקפה הללו מעוצבות בעיצובים וגימורים המתאימים כמעט לכל קו עיצוב ובכך מתאימים לכל בית ובית, לנו הלקוחות נותר רק לבחור את מכונת האספרסו הביתית המתאימה לנו בדיוק.

מגוון רחב של ממשקים

מי שחשב שמכונות אספרסו ביתיות הינן קטנות וקומפקטיות ואינן כוללות את מגוון הממשקים מהם נהנים בתי הקפה עם מכונות הקפה הגדולות- טועה ובגדול! מכונות אספרסו ביתיות כוללות מגוון רחב של ממשקים, בדיוק כמו בבתי הקפה, המאפשרות הכנת מגוון רחב של סוגי משקאות, מקציפים לחלב, חליטת פולי קפה טריים, טחינת פולים, חימום מים ואף מכונות מתקדמות המאפשרות “שמירת מתכון” להכנת הקפה הטעים והאהוב בלחיצת כפתור פשוטה.

מסכי נגיעה

מכונות אספרסו מתקדמות משלבות את טכנולוגיית מסך המגע עם מכונות הקפה המתקדמות. מכונות אלו מאפשרות שליטה על מגוון הממשקים אותם כוללת המכונה מה שמאפשר הכנת כוס הקפה הטעימה והאהובה במדויק עם שליטה על חום הקפה, מידת טחינה וחליטה של הפולים, מידת הקצפת החלב ועוד מגוון רחב של אלמנטים המשפיעים על טעמו של הקפה באופן משמעותי.

מכונות הקפה אינן עוד בבעלותם הבלעדית של בתי הקפה כשכיום ניתן לרכוש מכונות אספרסו ביתיות קומפקטיות וחכמות במיוחד המאפשרות הפקת אותם סוגי קפה טעימים ואהובים גם בבית!