מכונת קפה סאקו saeco

חברת סאקו, אחת מיצרניות הקפה ומכונות הקפה בעולם כולו מציעה מגוון רחב של דגמי מכונות קפה שונות המאפשרות לכל אדם ליהנות מקפה טעים ואהוב בכל מקום לרבות בתי קפה, עסקים, משרדים, מקומות עבודה, בתים, תחנות רכבת, תחנות אוטובוס ועוד. שילוב טכנולוגיה מתקדמת עם חדשנות ועיצוב ייחודי מביאים לכדי שלמות את מכונות הקפה של סאקו.

קדמה טכנולוגית
אחד המאפיינים הבולטים בכל מכונת קפה סאקו הינו הקדמה הטכנולוגית והחדשות המעוררת פליאה. מגוון רחב של ממשקים טכנולוגיים לרבות מקציפים ייחודיים, להבים קרמיות, דודי מים, מסכי מגע ותצוגת LED  ועוד אלמנטים רבים נוספים מציבים את מכונת קפה סאקו בקדמת שוק מכונות הקפה בעולם כולו.

עיצוב חכם
מכונת קפה סאקו מציעה עיצוב מתקדם וחכם במיוחד המציעה לכל משתמש בה נוחות מקסימאלית. מכונות הקפה של סאקו מעוצבות בידיי המוחות הגדולים ביותר תוך השמת דגש על נוחות השימוש, הניקיון ותפעול המכונות וזאת על מנת לאפשר הפקה של כוסות הקפה הטעימות והעשירות ביותר המנצלות את מגוון הממשקים של מכונת קפה סאקו בכדי להפיק את כוס הקפה הטעימה ביותר.

פולי קפה טריים בכל בוקר
מי מאתנו אינו אוהב קפה על הבוקר? במרפסת, בחדר השינה, בסלון, עם העיתון, ברכב ולמעשה בכל מקום. מכונת קפה סאקו מאפשרת לנו ליהנות מקפה טעים ועשיר, ממש כמו זה של בתי הקפה האהובים, אצלנו בבית בכל בוקר ובוקר עם מכונת קפה סאקו ביתית המותאמת ומעוצבת במיוחד לשימוש הבייתי.

מכונות לכל שימוש
חברת הקפה סאקו מציעה לחובבי הקפה בעולם כולו מכונת קפה סאקו לכל שימוש החל ממכונות קפה מקצועיות לבתי קפה ומסעדות גדולות דרך מכונות קפה למשרד ועד למכונות קפה ביתיות המותאמות לשימוש והנאה מקפה גם בבית. לכל שימוש ולכל מטרה נוכל למצוא מכונת קפה של חברת סאקו אשר הוכנה והומצאה במיוחד לשימוש זה שכן נוכל להתאים מכונת קפה למשרד, לעבודה, לבית ולכל מקום.

מכונות הקפה של סאקו מציעות למשתמש טכנולוגיה מתקדמת, עיצוב חכם, קפה טעים ועשיר וחוויה נהדרת של הכנת קפה מקצועי ואיכותי ממש כמו בבתי הקפה המוכנים והאהובים.