מכונות קפה ביתיות

מכונות קפה ביתיות

אם אתם אוהבים קפה איכותי וטוב, ושותים אותו באופן קבוע, סביר להניח שחשבתם או רציתם בשלב זה או אחר, לרכוש מכונת קפה ביתית לביתכם, כדי שתוכלו להכין בעצמכם קפה איכותי ולא תצטרכו לצאת לבית קפה או למסעדה כדי לשתות קפה טעים וחזק. המגוון העצום של מכונות הקפה הביתיות הופך את הבחירה לקשה, ולעתים קשה להבין מה ההבדלים בין המכונות השונות, ומדוע קיימים כאלו פערי מחיר בין המכונות השונות.

כיצד תדעו איזה מכונה לקנות? ראשית עליכם להבין שישנן מכונות שמכינות סוגים שונים של קפה. יש מכונות שמכינות רק אספרסו, ויש כאלו שמכינות גם קפוצ’ינו וסוגים נוספים. כדאי לכם להגדיר את התקציב שהייתם רוצים להוציא על מכונת הקפה, ואת סוגי הקפה שהייתם רוצים שהיא תכין. כמו כן, עליכם להבין שיש מכונות אוטומטיות יותר ופחות, וכאלו שמשתמשות בסוגים שונים של קפה.

ישנן מכונות שבהן משתמשים בקפסולות קפה. הקפסולות מכילות קפה טחון איכותי ביותר, שמגיע במגוון רחב של טעמים וזנים. כל קפסולה מוזנת למכונת הקפה וממנה מכינים בדרך כלל כוס אחת של קפה. הקפסולות האלו יקרות, אך השימוש בהן פשוט, מיידי ונקי מאוד. מכונות אחרות הן מכונות שבהן משתמשים בפולי קפה. קונים פולי קפה טחון ואיכותי, ואותו מכניסים למכונה. המכונה טוחנת את פולי הקפה לאבקה כאשר היא מקבלת הוראה להכין קפה, כך שהקפה שמתקבל הוא קפה איכותי, טרי וברמה גבוהה מאוד.

ישנן גם מכונות שהן חצי אוטומטיות- במכונות כאלו צריך לדחוס את הקפה, להחליט על כמות המים שתהיה בקפה, ולהקציף חלב בעצמכם. הקפה שיתקבל הוא קפה איכותי, וכן קפה שניתן להתאמה- כיוון שניתן לשים כמויות שונות של קפה בהתאם לטעם האישי, וכן כמויות שונות של מים- להתאמת חוזק הקפה לטעמו האישי של כל אדם ואדם.

טווח המחירים הוא רחב מאוד, ואם אתם רוצים לקנות מכונת קפה ביתית, כדאי להתייעץ עם אדם שרכש לאחרונה מכונה שכזו, או שיש לו ידע מסוים בנושא. כמו כן, מומלץ מאוד לבצע סקר שוק, כיוון שישנם מותגים רבים, והתחרות על הצרכן מובילה פעמים רבות למבצעים שווים בתחום מכונות הקפה.